TRANSPORT ZWIERZĄT

DTD-Kurier zajmuje się profesjonalnym, a także licencjonowanym transportem zwierząt z Polski do Irlandii, oraz z Irlandii do Polski.
Posiadamy odpowiednie zezwolenia, a także szkolenia, jako nieliczna firma oferująca takie usługi.
Transport piesków/kotków odbywa się w klimatyzowanej kabinie, pod stałą opieką kierowcy.
Na życzenie Klienta piesek/kotek może również jechać w wyznaczonym do tego miejscu za kabiną kierowcy w wygodnej, dużej klatce, miejsce to jest przez całą podróż monitorowane
(szczególnie polecane dla dużych piesków).

Posiadamy 9 lat doświadczenia w transporcie zwierzaków, oraz 100% pozytywnych opinii, na które pracowaliśmy dokładając wszelkich starań, aby podróż pupila powierzonego w nasze ręce przez właściciela przebiegła komfortowo i bezpiecznie.
Zwierzątka przewożone przez naszą firmę podczas drogi mają stały dostęp do pokarmu, oraz wody, w przypadku kotków również do kuwety.
W przypadku piesków co około 4 godziny zatrzymujemy się na krótki spacer, oczywiście tylko w bezpiecznych i wyznaczonych do tego miejscach.
Jako nieliczni na dany kurs staramy się zabierać zwierzę/zwierzęta tylko od jednego właściciela!
Dzięki temu komfort jazdy dla zwierzęcia jest dużo lepszy, a także brak innych zwierząt wpływa na lepsze samopoczucie pupila i zmniejsza stres podczas podróży!
Transport odbywa się bezpośrednio, a nie jak często w przypadku konkurencji z przystankami w krajach po drodze, co zmniejsza czas jazdy często o kilkanaście godzin!
Dodatkowym atutem powierzenia nam swojego pupila jest fakt, iż nasza trasa biegnie przez UK, dzięki czemu piesek/kotek nie musi być sam na promie około 18 godzin,a dodatkowo czas transportu jest znacznie krótszy!

Prowadzimy foto i video relację z podróży, na bieżąco udzielamy informacji!
Opinie osób, które nam zaufały świadczą o powyższych faktach.

Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania, a także służymy pomocą/informacją o wymaganiach prawnych, oraz jak należy przygotować zwierzę do transportu.
Z nami Wasz pupil ZAWSZE szczęśliwie dojedzie do celu!

Cena za usługę jest oparta na podstawie wielu czynników, takich jak:
-miejscowość odbioru/dostarczenia pupila;
-wielkość/rasa zwierzęcia;
-termin;
Cena jest ustalana indywidualnie. Zalecamy wcześniejszą rezerwację terminu.

Masz pytania?

Chcesz już teraz zarezerwować termin dla swojego ulubieńca? Zapraszamy do kontaktu!

To tylko niewielki odsetek opinii o jakości naszych usług z zakresu transportu zwierząt, więcej znajdzie na naszym Fanpage na facebook’u 🙂

Menu