O NAS

DTD Kurier to firma kurierska na linii Polska-Irlandia, Irlandia-Polska, której warto zaufać. Specjalizujemy się w przesyłkach towaru różnego rodzaju pomiędzy Polską, a Irlandią.

Gwarantujemy, że każda przesyłka nadana przez naszą firmę dotrze do adresata szybko i bezpiecznie, w nienaruszonym stanie.
Wszystkie przesyłki, ładunki, przeprowadzki w cenie zawiera UBEZPIECZENIE!

Specjalizujemy się w paczkach nadawanych w systemie door to door (od drzwi do drzwi), które dostarczamy pod wskazany adres.
Nasza firma zajmuje się wysyłką paczek o różnych gabarytach, od malutkich paczek, po motocykle, quady, palety, oraz duże niestandardowe ładunki.

Zajmujemy się również profesjonalnym transportem zwierząt, na który posiadamy licencję, oraz odpowiednie doświadczenie!

Oferujemy kompleksowe przeprowadzki busami w systemie door to door, bez przeładunków na sortowniach, czy na tiry! Wielkość przeprowadzki nie ma dla nas znaczenia!

W odróżnieniu od konkurencji nasza załoga DTD Kurier podchodzi do każdego Klienta indywidualnie, posiada ogromne- wieloletnie doświadczenie, atrakcyjne ceny, oraz dba o najwyższą jakość swoich usług.
Gwarantujemy pełen profesjonalizm, uczciwość, oraz pomoc i doradzctwo na każdym etapie realizacji zamówienia.

Dołącz do nas i zaufaj nam tak, jak zaufało nam już parę tysięcy naszych Klientów!

Przesyłki w Irlandii są dostarczane i odbierane od Klientów w sobotę, niedzielę i poniedziałek przed każdym terminem wyjazdu z Irlandii do Polski.

Przesyłki w Polsce odbieramy od poniedziałku, do piątku po wcześniejszym umówieniu się z nadawcą.

Menu